Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5