Series
Ratings
29
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0