Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
Army of the DeadRated ★ 1.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 1.0
SullyRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0