Titles you rated
JulesRated ★ 2.0
New NormalRated ★ 0.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.5
FinchRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 2.5
МетроRated ★ 0.5
No More BetsRated ★ 1.5
GhostedRated ★ 0.5
Before I Go to SleepRated ★ 1.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
FreaksRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0
Paper FlowerRated ★ 1.5
A Simple PlanRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 4.5