Movies
Ratings
758
The PiperRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 2.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Ring VirusRated ★ 3.5
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
The Ring TwoRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 2.0
Happy EndRated ★ 3.5
Scream 2Rated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 2.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0