Movies
Ratings
142
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0