Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0