Titles you rated
WandaVisionRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Dark TouristRated ★ 2.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
Criminal: UKRated ★ 3.5
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0- The CravingsRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.5
YouRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0