Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Little DeathRated ★ 2.0
AmyRated ★ 4.0
Bitch on the BeachRated ★ 3.0
Things You Can Tell Just by Looking at HerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
A Fantastic WomanRated ★ 3.5
FoxfireRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MothersRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
EllesRated ★ 3.0
ElizabethRated ★ 3.5
LaggiesRated ★ 3.5
Almost FamousRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 0.5