Titles you rated
- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 4.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
SennaRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 4.5
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
MashleRated ★ 2.0