Movies
Ratings
259
No Time to DieRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
RomeoRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Girls on topRated ★ 5.0