Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5