Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5