Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 3.5