Titles you rated
VenomRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
SlitherRated ★ 3.5
SplinterRated ★ 2.5
Dirty DancingRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.5
The KidRated ★ 4.5
UnforgivenRated ★ 4.5- As the Gods WillRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5