Movies
Ratings
69
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
PadakRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0