Series
Ratings
107 Squid Game Season 3Rated ★ 3.5 Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
 The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0 The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
- History of ScruffinessRated ★ 3.0
 Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0 Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
 Alice in BorderlandRated ★ 4.0 Alice in BorderlandRated ★ 4.0
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
 Culinary Class WarsRated ★ 4.5 Culinary Class WarsRated ★ 4.5
 The 8 ShowRated ★ 1.0 The 8 ShowRated ★ 1.0
 더 인플루언서Rated ★ 2.5 더 인플루언서Rated ★ 2.5
 BargainRated ★ 2.0 BargainRated ★ 2.0
 MovingRated ★ 3.5 MovingRated ★ 3.5
 HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 2.0 HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 2.0
 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0 Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
 Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0 Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
 Mask GirlRated ★ 3.0 Mask GirlRated ★ 3.0
 Duty After SchoolRated ★ 2.5 Duty After SchoolRated ★ 2.5
 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5 Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
 My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0 My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0