Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0