Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0