Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.5
Johnny ExpressRated ★ 4.0
SilenceRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0