Movies
Ratings
367
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Nike's Big BetRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0