Movies
Ratings
497
After HoursRated ★ 4.5
Lost HighwayRated ★ 4.0
Bloody HellRated ★ 2.5
The DoorRated ★ 2.5
Running ScaredRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
When Evil LurksRated ★ 2.5
Mute WitnessRated ★ 3.0
Case 39Rated ★ 2.0
I OriginsRated ★ 2.5
You're NextRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.0
Runaway TrainRated ★ 4.0
Strange DaysRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
CryptozooRated ★ 3.5
The Dead ZoneRated ★ 4.0