Movies
Ratings
101
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.0
CodaRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5