Titles you rated
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0