Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
DoubtRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
JawsRated ★ 2.5
In the AislesRated ★ 3.5