Series
Ratings
250
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
How to Become OrdinaryRated ★ 2.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The Zone: Survival Mission Season 1Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.5