Series
Ratings
15
HealerRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
MamaRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
Ugly AlertRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 4.5