Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0