Movies
Ratings
65
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5