Series
Ratings
144
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Marriage ContractRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0