Titles you rated
I, TonyaRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 2.0
FrankRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
CracksRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5