Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 2.5
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0