Movies
Ratings
94
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0