Titles you rated
District B13Rated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0