Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
PrideRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The Stepford WivesRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0