Movies
Ratings
95
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
MouseHuntRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Love Wind Love SongRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Lost In LoveRated ★ 5.0
Mutt BoyRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.0