Titles you rated
EquilibriumRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0