Movies
Ratings
569
Evan AlmightyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0