Series
Ratings
474- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 1.0
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 3.0
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Hope ArcRated ★ 1.0
The GuestRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Occultic;NineRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace NoteRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Eromanga SenseiRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 4Rated ★ 4.0