Movies
Ratings
117
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0