Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0