Titles you rated
Easy ARated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
The Ant BullyRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Brother BearRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0