Movies
Ratings
464
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5