Movies
Ratings
257
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
JoyRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5