Titles you rated
The HeirsRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.5