Movies
Ratings
445
BurntRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The MistRated ★ 0.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 1.0
ChampionRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Ocean's EightRated ★ 2.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5