Titles you rated
AnnaRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 1.5
SandglassRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 0.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
The Last DanceRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5