Titles you rated
#AliveRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
CircleRated ★ 3.5
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
MorbiusRated ★ 3.5
OldRated ★ 4.5
Death on the NileRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0