Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0