Series
Ratings
22
New HeartRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5